reference od klientek

U p. doktorky jsem postoupila v říjnu 2022 redukci prsou a z výsledku jsem moc moc nadšená! Na základě této zkušenosti jsem se rozhodla podstoupit v únoru 2023 abdominoplastiku, které jsem se dlouho bála, hlavně bolesti. Na klinice Surgal, ale nabízí možnost BEZBOLESTNÉ operace za použití periferní nervové blokády. Po operaci jsem opravdu žádnou bolest nepociťovala a ani doma jsem nepotřebovala žádné léky od bolesti! Děkuji p. doktorce za vynikající práci, jsem nadšená a spokojená. Doporučuji na 100%!

Zmenšení prsou

SaJ

Po dlouholetém trápení jsem se rozhodla pro zmenšení prsou. Už první konzultace mě milým a empatickým přístupem paní doktorky nadchla. Velmi vstřícně se zachovala když zafungoval zákon schválnosti a těsně před termínem operace jsem onemocněla. V druhém termínu proběhlo vše na výbornou. Z výsledku operace jsem nadšená, svá nová prsa jsem přijala od prvního okamžiku kdy jsem je uviděla. Krásnou práci a milý přístup paní doktorky mohu jen doporučit.

Zmenšení prsou

Mhan

V únoru jsem u paní doktorky Kučerové podstoupila operaci — redukce prsou / modelace. Teď mám prsa taková, jaká jsem si celý život přála. S prací paní doktorky jsem velmi spokojená a mohu jen 100% doporučit.

Zmenšení a modelace prsou

Veronika Černá

V říjnu 2022 jsem podstoupila facelift obličeje. Paní doktorka mi velmi dobře poradila a perfektně odvedla svoji práci. Jsem maximálně spokojená, cítím se skvěle a děkuji za laskavý, lidský a vysoce profesionální přístup. Děkuji.

Facelift

IN

V lednu jsem u paní doktorky podstoupila již opakovanou plastiku horních víček. Vše proběhlo v naprostém pořádku, jizvičky jsou krásné, téměř nejsou vidět. Nejhorší z celého zákroku je anestezie. Chtěla bych paní doktorce, která je milá a neustále usměvavá, moc poděkovat za skvěle odvedenou práci. Ale poděkování patří i milé a usměvavé instrumentářce a sestřičkám na ambulanci, které jsou součástí vynikajícího týmu.

Oční víčka

Evama

U paní doktorky jsem v říjnu podstoupila zmenšení a modelaci prsou. Paní doktorka je velice příjemná, usměvavá a je vidět, že ji její práce baví. Zákrok proběhl bez problémů, hojení a rekonvalescence byla téměř bezbolestná, což mě docela překvapilo, čekala jsem větší bolesti, ale každý to má asi jinak. Nyní mám skoro tři měsíce po operaci, prsa jsou krásně zhojena, jizvy v některých místech nejsou skoro vidět a prsa mají krásný tvar, velikost akorát a já nemůžu být víc spokojená. Paní doktorku doporučuji všemi deseti a moc děkuji za maximální péči, jak ze strany paní doktorky, tak i ostatního personálu.

Zmenšení a modelace prsou

Maja

Chtěla bych strašně moc poděkovat Paní doktorce za její profesionální přístup při Augmentaci prsou. Paní doktorka je velice milá a sympatická. Jsem velice ráda, že jsem si vybrala právě ji moc ji děkuji, že mi vrátila sebevědomí. Určitě paní doktorku doporučím svým blízkým a známým, kteří by chtěli podstoupit to stejné co já. Ještě jednou jí z celého srdce děkuji. 🧡

Zvětšení prsou

Terra

Na zákrok labioplastiky jsem se odhodlávala již několik let a po pečlivém pátrání na internetu jsem si vybrala paní doktorku Kučerovou. Na první schůzce jsme se domluvily na datum zákroku, který vyšel o měsíc později. Samotný zákrok proběhl úplně v pořádku a jediné, co mě bolelo, byla umrtvovací injekce v místě zákroku. První den doma mě pak docela stehy, ale s každým dalším dnem bylo vše lepší. Nejhorší asi bylo pro ěm dodržování klidového režimu několik následujících dnů, ale za ten výsledek to rozhdoně stálo. Dnes mám po zákrokové konzultaci a vše je krásně zahojené. Jediné, čeho lituji je to, že jsme na zákrok nešla o mnoho let dříve. 

Labioplastika

U paní doktorky jsem podstoupila zmenšení a modelaci prsou k 30. narozeninám po dvou odkojených dětech a nemohla jsem si vybrat lépe. Paní doktorka je velice příjemná a sálá z ní pozitivní energie, udělala na mě dojem ihned na konzultaci a věděla jsem, že nemůžu jít jinam. Poprvé když jsem prsa po operaci uviděla, tak jsem se rozbrečela štěstím. Nyní mám 14 dní po operaci, prsa se krásně hojí, jizvy v některých místech nejsou skoro vidět a prsa mají krásný tvar, velikost akorát a já nemůžu být víc spokojená. Paní doktorka mi splnila můj sen o krásných prsách, jsem ji nesmírně vděčná za veškerou její péči a já se už nyní jen těším na to, až si budu moci jít vybrat do obchodu krásné prádlo. Paní doktorku doporučuji všemi deseti.

Zmenšení a modelace prsou

Darina Cecelska

Přesně před měsícem jsem u paní doktorky podstoupila zvětšení prsou. Ten pocit, když jsem svá nová prsa viděla byl nepopsatelný a první myšlenka byla “JSOU TAM” . A teď k tomu mohu říct jediné, prostě “dokonalé”. Díky paní doktorce se konečně cítím jako žena. Splnil se mi sen a já jsem za své rozhodnutí ráda. Oceňuji profesionální přístup paní doktorky a moc děkuji za skvěle odvedenou práci.
Zvětšení prsou

Lucie Klimova

U paní doktorky Kučerové jsem podstoupila zmenšení prsou, o kterém jsem snila už na střední škole, ale trvalo mi 20 let, než jsem se odhodlala. Paní doktorku jsem si vybrala na základě internetových recenzí a určitě jsem udělala dobře. Nyní mám 5 týdnů po operaci a cítím se skvěle. Hojení a rekonvalescence téměř bezbolestné, ale to je subjektivní. Paní doktorka je milá, příjemná, profesionální. Určitě doporučuji!

Zmenšení prsou

PeBa

4.10. jsem podstoupila labioplastiku, mám asi 14 dní po operaci a už teď jsem z výsledku naprosto nadšená. Paní doktorka odvedla skvělou práci a já jí tímto moc děkuji, že mi opět vrátila sebevědomí. Celkový dojem z operace a hospitalizace mám opravdu velmi dobrý. Měla jsem svůj vlastní pokoj, jídlo bylo výborné a veškerý personál byl moc milý a ochotný. I když jsem podstupovala takovýto choulostivý zákrok, cítila jsem se naprosto uvolněně a příjemně. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě SurGal Clinic a MUDr. Kučerovou. Pokud bych přemýšlela v budoucnu o nějakém dalším zákroku, ráda se na ně s důvěrou obrátím.

Labioplastika

Niky

Na zákrok — plastiku břicha, jsem se odhodlávala už dlouho a jsem moc ráda, že jsem si na zákrok zvolila paní doktorku Lucii Kučerovou. Je to velmi sympatická a hlavně zkušená paní doktorka, která mi už na konzultaci vše vysvětlila a zodpověděla všechny mé dotazy. Po celou dobu se o mě společně s vynikajícím personálem výborně starala. Když jsem se poprvé podívala na své bříško — byla jsem jedním slovem NADŚENÁ!! Krásná práce. Nyní tři týdny po operaci jsem maximálně spokojená s výsledkem. Ještě jednou — paní doktorka má opravdu zlaté ručičky. Moc za vše děkuji.

Abdominoplastika

Evuse

Mockrát děkuji paní doktorce za skvěle odvedenou práci a příjemný přístup. Je to opravdový profík na tom správném místě.

Zákrok

Ingrid Vaverkova

Chci velice ocenit přístup a práci paní doktorky Kučerové a sestřiček. Všechny jsou laskavé, milé a neuvěřitelně empatické. Byla jsem na mém vysněném zákroku odsátí tuku v oblasti stehen. Samotný zákrok byl absolutně bezbolestný a ani po něm jsem neměla žádné velké bolesti. Po měsíci jsou má stehna taková jaká jsem si je představovala. Paní doktorce Kučerové i jejímu personálu mnohokrát děkuji za splnění snu.

Liposukce

Paja

Chtěla bych pochválit a doporučit paní doktorku Lucii Thomas Kučerovou. Paní doktorka je velmi šikovná, milá a empatická. Podstoupila jsem u ní augmentaci prsou a výsledek je dokonalý. Vykouzlila mi i s velkou asymetrií krásný dekolt i bez předchozí modelace. Jsem moc spokojená a jsem ráda, že jsem se rozhodla zrovna pro ni.

Zvětšení prsou

Dasa

Operaci víček jsem zvažovala již dlouho, ale nevěděla jsem jakého chirurga zvolit. Dostala jsem na paní doktorku skvělé recenze, tudíž jsem se rozhodla pro ni a jsem velmi spokojena. Víčka již po týdnu vypadala skvěle. Očím se ulevilo a výraz obličeje se omladil.

Oční víčka

Nikola Duchackova

U paní doktorky Kučerové jsem podstoupila modelaci prsou a bylo to nejlepší rozhodnutí a nejlepší investice! Maximální péče jak ze strany paní doktorky, tak i ostatního personálu. Už po konzultaci jsem věděla, že to bude super!! Paní doktorka měla veškerou moji důvěru.

Modelace prsou

Lena Urbanova

U paní doktorky jsem podstoupila labioplastiku v lokální anestezii, vše proběhlo naprosto v pořádku a jsem s její prací spokojená. Profesionální a milý přístup, mohu doporučit.

Labioplastika

Kat S.

U paní doktorky jsem podstoupila labioplastiku. S výsledkem jsem opravdu spokojená a mohu jen doporučit. Paní doktorka je také velmi milá, empatická a ochotná.

Labioplastika

Klara

Děkuji paní doktorce Lucii Thomas Kučerové za moc povedenou plastiku horních víček. Jsem ráda, že jsem tento zákrok neoddalovala a rozhodla se právě pro ni. Z výsledku jsem nadšená, oči se rozzářily a omládly o spoustu let. Výsledek za ten týden s modřinkami a v brýlích určitě stál.

Oční víčka

Cococz

U paní doktorky jsem podstoupila před třemi týdny labioplastiku, jsem maximálně spokojená a mohu jen doporučit.

Labioplastika

Hana

Byla jsem v roce 2021 a v lednu 2022 na operaci abdominoplastiky a potom liposukci 2 oblasti. Jsem s její prací velice spokojená, výsledek na mém těle je viditelný, veliká spokojenost. Chování paní doktorky velice profesionálni, chápavá, ohleduplná, příjemná, empatická. Paní doktorku doporučuji, jsem překvapena z výsledku, neočekávala jsem, že tak mohu ještě někdy vypadat, děkuji.

Abdominoplastika a liposukce

Dita

Operace horních víček — maximální spokojenost s výsledkem i celkovým přístupem paní doktorky i její zdravotní sestřičky. Děkuji

Oční víčka

Mrnustice

Za pár dní to budou 2 měsíce, co jsem podstoupila operaci zvětšení poprsí. Bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí v životě. Byla jsem natěšená a zároveň nervózní z operace, výběru kliniky a hlavně plastického chirurga. Od kolegyňky jsem dostala doporučení na paní doktorku Kučerovou. Měla jsem možnost fyzicky vidět její skvěle odvedenou práci. A teď i já sama mohu potvrdit, že paní doktorka Kučerová je ten nejlepší plastický chirurg. Úžasná, skvělá, lidská, ve všech směrech profesionální a já jsem nesmírně šťastná, že jsem si ji zvolila. Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat a říci: Splnila jste mi sen. Děkuji ❤🙏

Zvětšení prsou

Akova

To, že jsem si k redukci a modelaci prsou zvolila paní dr. Kučerovou, byla úžasná výhra. Nedokážu vyjádřit svůj obrovský vděk za starostlivý, vstřícný, laskavý, velmi lidský a naprosto profesionální přístup celého personálu kliniky a zejména paní dr. Kučerové. Do posledních dnů těsně před operací se mnou paní dr. zůstávala v telefonním kontaktu i mimo pracovní dobu. Operaci provedla precizně a k mé obrovské spokojenosti. Navíc v den zákroku pociťovala určitou osobní indispozici, a přesto od něj neustoupila — s cílem, aby vyhověla mému přání podstoupit operaci v prázdninovém termínu. Povzbuzuji všechny, kdo se k podobnému zákroku jako já rozhodují, ať se na paní dr. Kučerovou NEVÁHAJÍ obrátit. Odvede VÝBORNOU práci a v žádné situaci Vás nenechá „ve štychu“, a to ani za cenu osobní nepohody!

Zmenšení a modelace prsou

Vdecna Pacientka

O operaci dolních víček jsem uvažovala posledních pár let. Paní doktorku Kučerovou znám osobně, a tak jsem se na ni s důvěrou obrátila a nelituji. Paní doktorka odvedla skvělou práci a já jsem maximálně spokojená. Nyní, měsíc po operaci nejsou jizvy téměř vidět. Zákrok samotný nijak extrémně bolestivý nebyl. Otoky a podlitiny zmizely během dvou týdnů. Rozdíl před a po je neskutečný a já mám z konečného výsledku operace ohromnou radost. Paní doktorka je úžasná ❤

Oční víčka

Lucie Hornofova

Operaci horních víček jsem podstoupila z estetických důvodů, oko vypadalo unaveně, povadle, místo oka jen škvírky 🙂 a těžko se na něj aplikovaly oční stíny. Abych lépe viděla nebo při focení, jsem podvědomě nadzvedávala obočí, tím vznikaly další vrásky (u mě rýhy) a fotka stejně vypadala hrozně. Obavy z operace jsou zbytečné. Všichni na sále jsou moc příjemní. Vpich na umrtvení jen lehce štípne. Otékání víčka je pak nekomfortní, ale po pár minutách se to ustálí a nic není cítit. Jsem nyní 72 h po zákroku, bez modřin, víčka nateklá jsou, ale nic dramatického. Oči při delším než 5 min koukání na něco slzí a unaví se, takže si samy řeknou — zavřít, dát studený obklad, a pustit si něco k poslechu. Na výsledek si nějakou dobu počkám, zatím nevím, ale věřím že bude skvělý, a rozhodně doporučuji.

Oční víčka

Lenka

Ráda bych poděkovala paní doktorce Lucii Kučerové za skvělý přístup a perfektně odvedenou operaci. Podstoupila jsem zmenšení a modelaci prsou, ke kterému jsem se odhodlávala více než 15 let. Po několika předchozích konzultacích jsem vždy od zákroku ustoupila. Až u paní doktorky Kučerové jsem nabyla pocitu důvěry a k zákroku se odhodlala. Nyní jsem 3 týdny po operaci, vše se hojí skvěle a ten pocit lehkosti je k nezaplacení. Také personál na Surgal clinic byl naprosto skvělý a nebylo co vytknout. Pokud bych se v budoucnu rozhodla pro jakýkoli plastický zákrok, určitě budu opět volit paní doktorku Lucii Kučerovou a Surgal clinic.

Zmenšení a modelace prsou

Polaskova Pavla

Velké poděkování paní doktorce Kučerové za nádherně provedenou operaci horních víček. Jsem velmi spokojená, oči vypadají přirozeně a cítím se mladší. Oceňuji profesionalitu paní doktorky, její milý přístup. Doporučuji všem. Na podzim půjdu i na horní víčka. I já jsem dostala doporučení na paní doktorku od mojí kamarádky, pár dní po zákroku byla bez otoků či modřín. Neváhala jsem a jsem velmi ráda, že se vše tak krásně provedlo.👍😊

Oční víčka

Pauline

Mudr. Lucie Kucerova je skvela lekarka. Pomuze, poradi, odvede perfektni praci.

Zákrok

Son

Úžasný přístup, rychlé jednání, maximální informovanost. Práce pani doktorky je dokonalá. Mohu jen doporučit.

Zákrok

Petra Redova

Ještě jednou bych chtěla paní doktorce Kučerové poděkovat za výplň rtu! Jsem nadšena, vyzkoušela jsem již více pracovišť a nikde jsem nebyla tak moc spokojena jako u Vás. Rty jsou perfektně vyrovnané, žádná asimetrie, jsou krásně plné, ještě jednou moc děkuji za vaši práci, přístup a těším se na další návštěvu u Vás! 🖤

Výplň rtů

Michaela Kaplan

U paní doktorky jsem podstoupila labioplastiku v lokální anestezii a jsem velmi ráda, že jsem si zvolila právě ji. Celý zákrok trval cca 45 minut, krom umrtvujících injekcí jsem necílila nic. Přátelská a odlehčená atmosféra mi hodně pomohla, že jsem se cítila dobře. Moc doporučuju všem, kdo váhají. Moc děkuji za krásný výsledek a věcné a diskrétní jednání.

Labioplastika

PNev

U paní doktorky jsem podstoupila labioplastiku s lokálním umrtvením. Paní doktorka je příjemná, empatická a s výsledkem zákroku jsme velmi spokojená. Čekací doba na konzultaci i samotný zákrok je velmi krátká, vše jsme stihli v rámci cca 14 dní. Klinika je čistá, zaměstnanci ví, co mají dělat, vše běží jako po drátcích, instukce jsou jasné. Paní doktorku i kliniku SurGal Clinic mohu jen a jen doporučit. Kéž by to takto fungovalo všude.

Labioplastika

Lidu

Podstoupila jsem přišití ušních boltců. Snila jsem o tom už od základní školy, ale pořád trochu panovaly obavy. Zákrok byl úplně bezbolestný a hojení nic co by se nedalo vydržet. Výsledek určitě stojí za to. Přístup paní doktorky profesionální a zároveň lidský.

Operace uší

Bronasek

Chci poděkovat špičkové lékařce paní Lucii Kučerové a celému personálu na klinice SurGal Clinic za velmi profesionální a lidský přístup. Od prvního setkání do poslední kontroly vše klapalo podle plánu a skutečně jsem nesmírně spokojená jak s volbou kliniky, tak především s odborností paní doktorky. Podstoupila jsem zákrok modelaci poprsí a úpravu horních víček, které před rokem dělal někdo jiný a výsledek nebyl dle mých představ. Paní doktorka mně navrátila sebevědomí, chuť se narovnat a krásný pohled. MOCKRÁT DĚKUJI!

Modelace prsou a oční víčka

Pavla

Jsem 4 týdny po zákroku a jsem moc spokojená, paní doktorku Kučerovou mohu jen doporučit. Paní doktorka je velmi milá, příjemná a má profesionální a lidský přístup, ještě jednou jí moc děkuji. Jsem moc ráda že jsem na tenhle zákrok šla a jestli se rozhodnu někdy podstoupit nějaký další, tak určitě navštívím paní dr. Kučerovou.

Liposukce

Marketa

Po vážném úrazu jsem měl jsem již 6 operací, u šesti různých lékařů. Paní doktorka Kučerová je bezkonkurenční jednička. Perfektní přístup i výsledek. Jinam bych již nikdy nešel.

Zákrok

Můj život se změnil ze dne na den a já z celého svého srdce děkuji paní doktorce Kučerové za to, jakou práci odvedla a hlavně že mě a můj problém přesně pochopila. Na operaci jsem šla s myšlenkou, že nemám co ztratit a teď někdy stojím 10 minut v koupelně a s vděkem se kochám pohledem na výsledek, který vypadá naprosto dokonale. Věděla jsem, že mi operace změní život, ale že to bude mít až takový dopad na celý můj pohled na svět, jsem vlastně netušila. Zbavit se životního komplexu je naprosto neskutečný pocit, který bych každému s podobným trápením přála zažít. Bylo to mé nejlepší rozhodnutí a já se konečně cítím skvěle (nejen) ve svém těle.

Zvětšení prsou

Judi

Tento problém mě trápil ze zdravotního i estetického hlediska od mládí, takže moje hlavní otázka nezněla, zda operaci podstoupím nebo nepodstoupím, ale kdy tak učiním. Jsem ráda, že jsem zákrok absolvovala na brněnské klinice SurGal u paní doktorky Lucie Kučerové, kterou jsem si vybrala především na základě jejích zralých a objektivních odpovědí na dotazy klientů. Doporučila bych ji všem pacientům, kteří nepotřebují dlouhé psychologické rozbory, ale ocení dobře a precizně odvedenou práci.

Zákrok

Rozalie

Paní doktorka Kučerová je velice ochotná, sympatická a příjemná. Podstoupila jsem u ní modelaci a augmentaci, v mém případě dost speciální a náročnou. Operace proběhla nad očekávání výborně a já jsem moc spokojená. Paní doktorka byla velice ochotná i mimo pracovní dobu a se vším mi pomohla i nad rámec svých povinností. Moc ještě jednou děkuji a všem vřele doporučuji.

Zvětšení a modelace prsou

Tereza M.

Paní doktorka Kučerová je velice šikovná, příjemná a má skvělý přístup k zákazníkům. Je mi 68 roků a docházím k ní již 10 let. Prováděla mně již mnoho zákroků, operaci horních i dolních víček, výplně tváří, rtů, vrásek kolem rtů, nosu a čela. Veškeré zákroky proběhly vždy bez problémů, ale hlavně měly pozitivní výsledek. Přišla jsem s problémem, nechala si doporučit postup od paní doktorky a výsledek jsem vždy ocenila. Poslední zákroky byly v únoru a srpnu 2020 a opět jsem nadšená. Jestli se také chcete změnit k lepšímu a cítit se lépe, tak využijte její služby a nebudete zklamáni. Vřele doporučuji. Lazarčíková

Oční víčka a výplně

Hana

Na váčky pod očima platí jedině operace. Operaci dolních víček jsem zvažovala velmi dlouho. V květnu 2020 jsem ji konečně podstoupila. Jsem velmi spokojená, jak s výsledkem, tak s přístupem paní doktorky. Všem, které trápí váčky pod očima nepomohou žádné drahé krémy ani séra. Operace trvá asi hodinu, nebolí a výsledky se dostaví velmi brzy. Bát se nemusíte.
Oční víčka

Pavla

Ve 44 letech nový život.
Podstoupila jsem plastickou operaci redukci prsou a jsem nadmíru spokojená. Paní doktorka mě velmi pomohla jak fyzicky tak hlavně po psychické stránce. Moc jí za to děkuji velmi se mě ulevilo.

Zmenšení prsou

Lenka K.

Tímto moc děkuji paní doktorce Kučerové za rychlé a odborné vyřešení nádorku nad okem a posléze operace víček. Vlastní operace byla bezbolestná i hojení probíhá bez komplikací. Strach ze mne spadl, jen co jsem vešla do ordinace, kde na mne čekal příjemný a usměvavý personál. Všem vřele doporučuji.

Oční víčka

Janek

Paní doktorka je velmi sympatická a moc šikovná. Profesionální a skvělý přístup. A já jsem moc spokojená 🙂 Určitě doporučuji 🙂

Oční víčka

Roze

Paní doktorka je naprostý profesionál a odvedla opravdu neskutečnou práci. Všem doporučuji. Operaci jsem podstoupila v poměrně mladém věku kvůli vrozené vadě prsou, která mě celé dospívání hluboce trápila. Jsem tak vděčná, že tohle už můžu napsat v minulém čase. Přístup paní doktorky byl od samého začátku senzační a já neměla sebemenší pochyby, že odvede kvalitní práci, i když vzhledem k mé vadě psou mi bylo několikrát řečeno (a to i od jiných doktorů), že výsledek bohužel nikdy nebude perfektní. Velký omyl, hezčí prsa jsem si ani nemohla přát a tímto paní doktorce ještě jednou z celého srdce děkuji, úplně mi změnila život. Ještě dodám, že vše proběhlo naprosto bez komplikací, rány se krásně zahojily, velice oceňuji časté pooperační kontroly a hlavě celkový zájem o spokojenost pacientů.

Zvětšení a modelace prsou

Judi

Chtěla bych paní doktorce Kučerové poděkovat za navrácení sebevědomí a pocitu ženskosti. Paní doktorka mi dodala odvahu, bála jsem se, ale úplně zbytečně. Vše proběhlo v pořádku, bez komplikací a s maximální péčí. Paní doktorka měla se mnou velkou trpělivost, měla jsem pořád dotazy a pokaždé mně uklidnila. Výsledek je více než nádherný. Kdo váháte, tak neváhejte, paní doktorka má zlaté ruce. Ještě jednou jí z celého srdce moc děkuji, vážím si toho a přeji ji mnoho spokojených pacientek a pacientů, jako jsem nyní já. DĚKUJI paní doktorko.

Zvětšení prsou

Cindy

Krásné oči díky operaci horních očních víček. Na zákroku jsem byla u mudr. Lucie Kučerové. S jejím přístupem jsem byla velmi spokojená. Co se výsledku týče, tak absolutně bez výhrad, výsledek naprosto úžasný, bezproblémový průběh hojení. Paní doktorku všem velice doporučuji, budete nadšeni!
Oční víčka

mchr

Váhala jsem zda na zákrok jít nebo ne. Bála jsem se rekonvalescence. Hlavně kvůli dětem a taky práci (když budu měsíc mimo, přijdu o své zákaznice). Teď jsem moc ráda že jsem se k zákroku odhodlala a že jsem se dostala pod ruce velmi milé a vstřícné profesionálce paní doktorce Kučerové. Pooperační péče na Surgal Clinic a sestřičky, taky dokonalé. Dnes jsem 16. den po operaci a kromě modřin po liposukci vůbec nevím, že jsem na nějaké operaci byla. Cítím se skvěle, žádné bolesti, žádné omezení, “klokaní vak” po dětech je pryč, boky a stehna jsou bez tukových polštářů. Cítím se skvěle a vypadám skvěle!!! Velké díky paní doktorce, že za jedno dopoledne zvládla napravit to, co jsem na sobě za posledních 15 let napáchala.

Abdominoplastika a liposukce

Jana

S výsledkem operace horních víček jsem spokojená, za rok půjdu k doktorce Kučerové ještě na zákrok se spodními víčky. Zbytečně dlouho jsem se zákrokem otálela, obávala jsem se výsledku a hojení. Strach byl zbytečný. 

Oční víčka

Veverka

Děkuji paní doktorce Kučerové za krásná víčka.

Oční víčka

Snit

Vážená paní doktorko Kučerová, ještě jednou Vám moc děkuji za precizně provedenou práci. Vám, i sestřičce za milý a laskavý přístup během celého zákroku. A také za péči a zájem o můj stav v následujících dnech po zákroku. Je vidět, že jste profesionálové. Pokud budu potřebovat nějaký další zákrok, rozhodně se opět obrátím na paní doktorku Lucii Kučerovou. Všem vřele doporučuji!!!

Oční víčka

Majk

Profesionální operace očních víček.
Oční víčka

jstr

S průběhem celého procesu jsem byla velmi spokojená. Paní doktorka je velmi šikovná a milá. Jasně a srozumitelně umí vysvětlit veškeré detaily a najít nejvhodnější řešení šité na míru. Vše proběhlo bez problémů a přesně podle plánu. Péče na klinice je prostě perfektní! Prostředí skvělé! S výsledkem jsem velmi spokojena, rozhodně stojí za to! 🙂 Pokud někdo váhá, určitě bych paní doktorku Kučerovou doporučila. Velmi ji děkuji za celý zdárný průběh zákroku a za skvělý výsledek! Zlaté ručičky! 😉

Zvětšení prsou

Simo

Starší dámy, máte kolem úst vrásky? Svěřte se do péče MUDr. Kučerové Lucii, vrásky jsou pryč, ale moje tvář a mimika, zůstala. Paní doktorka má ruce umělce. 

Lifting

Jiri

Lidský přístup MUDr. Kučerové.

Zákrok

sams

Tímto bych chtěla poděkovat paní doktorce Lucii Kučerové za veškerou péči, kterou mi věnovala. Vyhledala jsem ji na doporučení někoho, komu věřím a nyní můžu jen říct, že ji do budoucna budu také doporučovat.

Zvětšení prsou

Iva

Zákrok jsem podstoupila v květnu. Paní doktorku doporučuji, velmi příjemný a lidský přístup při operaci (i při kontrolách). Jizvy se krásně zhojily, dnes po 4 měsících nejsou téměř patrné… Doporučuji a paní doktorce děkuji.

Oční víčka

Petr

Dobrý den, chtěla bych se podělit o svou radost po operaci horních víček u paní doktorky Kučerové. Paní doktorka je profesionál jak v přístupu ke klientům, tak svou prací. Předem vše vysvětlí, popíše péči po zákroku. Samotný zákrok nebolel, paní doktorka byla velmi milá, informovala co právě provádí, pooperační stav byl bez komplikací. Toto jsem absolvovala v březnu, nyní není ani památky po zákroku. Zákroky u paní doktorky Kučerové vřele doporučuji.

Oční víčka

mack

U paní doktorky Kučerové jsem byla již na druhém zákroku a neměnila bych. S paní doktorkou jsem velice spokojená, má úžasný přístup, trpělivě odpovídá na všechny otázky, rychle odepisuje na všechny emaily a dotazy. Zákrok mne ani chvíli nebolel a s výsledkem jsem více než spokojena. Pokud půjdu ještě někdy na nějaký zákrok, tak je pro mě paní doktorka jasná volba! 🙂

Rhinoplastika

mart

Nechápu proč jsem se k operaci odhodlávala tak dlouho. Perfektní výsledek. Příjemné prostředí i personál, odborná péče. Paní doktorka Kučerová velmi příjemná a má zlaté ruce.

Zvětšení prsou

bron

Po konzultaci jsem byla nadsena, pani Doktorka odpovedela na moje otazky a na operaci jsem se tesila. Samotny zakrok probehl hladce a bez komplikaci. Na klinice je skvely tym a s vysledkem jsem velmi spokojena. Po operaci mi bylo vse vysvetleno a pani Doktorka byla vzdy ochotna odpovedet na moje znepokojeni po telefonu. Mohu jen doporucit.

Modelace prsou

Marta

Po několikaletych obavách ze zákroku jsem oslovila paní doktorku Kučerovou. Věnovala mi svůj čas i po telefonu, čehož si velmi vážím. Vstupní vyšetření i veškeré jednání bylo velmi diskrétní. Zákrok proběhl bez komplikací a následná rekonvalescence byla bezproblémová. Přístup paní doktorky byl profesionální, komunikace výborná a patří ji převeliké díky za to, že mi pomohla cítit se lépe. Velmi děkuji! Péči paní doktorky Kučerové ráda doporučuji!

Labioplastika

anonymka

Před měsícem jsem byla u paní doktorky Kučerové na operaci horních víček. Jak s první konzultací, následnou operací, péčí, přístupem, uklidňující atmosférou během zákroku, tak především s výsledkem jsem maximálně spokojená. Paní doktorka Kučerová mi byla doporučená a i já bych jí ráda doporučila všem dalším zájemcům.

Oční víčka

brab

Paní MUDr. Lucii Kučerovou mohu jen a jen doporučit. Komunikace s ní byla vždy příjemná, odpovídala na všechny otázky, jak ohledně zákroku, tak pooperační péči. Při operaci si se mnou povídala a neustále ze sebe vyzařovala klid, profesionalitu a optimismus. S výsledkem jsem velice spokojena (ani nelze vyjádřit slovy jak moc) a za vše opravdu mnohokrát děkuji jak paní doktorce, tak i instrumentářce a sestře asistujícím při operaci. Ač to bude znít zvláštně, v péči těchto kouzelných žen byla operace příjemná a zábavná. Ještě jednou děkuji a všem stále váhajícím paní doktorku Kučerovou vřele doporučuji.

Operace uší

symy

Bolest po abdominoplastice stála za výsledek.

Abdominoplastika

Silvie

Anděl v bílém plášti, co na 100 % plní přání — to je MUDr. Lucie Kučerová. Jsem necelé 4 týdny po augmentaci a vše je v naprostém pořádku. Naše první setkání u konzultace byla volba operatéra jasná. (Podotýkám,   že jsem před paní doktorkou byla na jedné konzultaci, která na mě dobrý dojem neudělala). Téhle neobyčejné dámě MUDr. Kučerové moc děkuji za spokojenější život.

Zvětšení prsou

Anazuz

Velké poděkování paní doktorce Kučerové za perfektně zvládnutý zákrok i následnou péči v Surgal clinic a splnění snu pro přítelkyni. Paní doktorka má zlaté ruce a můžeme ji všem jen a jen doporučit.

Zvětšení prsou

Marf

V únoru jsem podstoupila operaci horních víček u paní doktorky Kučerové a jsem opravdu nadšená nejen z vysledku, ale i z přístupu paní doktorky. Behem operace, která trvá necelou hodinu, si s vámi povídá a tím vás perfektně uklidní. Operace je naprosto bezbolestná a nic vás nebude bolet ani po operaci. Paní doktorku všem doporučuji, nejen pro její lidský přístup k pacientovi, ale i pro perfektní výsledek — omládnete!!

Oční víčka

Maiki

Jsem naprosto spokojen s operaci usi, mnoho let jsem vahal a rozhodl jsem se az v mych 48 letech. Uz konzultace s pani doktorkou byla velmi pozitivni, priznam se, ze jsem hodne dal na recenze na webovych strankach. Zakrok trval necele 2 hodiny, behem zakroku se mnou pani doktorka a jeji personal komunikovali. Po tydnu, kdy jsem byl sundat obvazy, jsem byl naprosto spokojen a mile prekvapen. Usi mam doslova u hlavy. Absolutne skvela prace diky pani doktorce a jejimu tymu. Divim se sam sobe, ze jsem se pro tento zakrok rozhodoval tak dlouho. Jeste jednou diky.

Operace uší

Radek

Na operaci jsem byla před půl rokem a jsem nesmírně spokojená. Paní doktorka odvedla svoji práci opravdu skvěle, prsa jsou krásně vytvarována a symetrická. Při operaci, ani během procesu hojení jsem neměla žádné komplikace. MUDr. Kučerovou tedy mohu jen doporučit, jelikož je velmi šikovná, je v pohodě a se vším poradí. Se zmenšením prsou mi také ustaly bolesti zad, které jsem roky řešila a také se mi mnohem lépe sportuje. Pokud někdo váháte nad touto operací buď ze zdravotních, či estetických důvodů, tak vám doporučím na ni určitě jít. Budete se cítit jak po psychické, tak i po fyzické stránce mnohem lépe.

Zmenšení prsou

Anna

72 a 74 let, blefarochalaza s perfektním výsledkem. Před 10 měsíci jsme s kamarádkou podstoupily operaci horních víček. Operace trvala s veškerou přípravou asi hodinu a byla naprosto bezbolestná a ne nepříjemná. S výsledkem jsme obě nesmírně spokojeny. Oči se krásně otevřely a jizvičky jsou téměř neviditelné i při bližším ohledání. Přístup paní doktorky Lucie Kučerové byl před, při i po operací naprosto skvělý a odvedla bezchybnou práci. Díky jí!

Oční víčka

bud_kut

V květnu jsem se rozhodla ke zmenšení prsou a lituji, že jsem to neudělala dřív. Přístup paní doktorky i ostatního personálu, byl perfektní. Žádné velké bolesti, jizvy se hojily dobře. Všichni přátelé jak mě to vylepšení změnilo. Vřele doporučuji všem, kteří o tom uvažuji.
Zmenšení prsou

mark

Mám rok a půl po augmentaci a pořád se na svoje prsa nemůžu vynadívat. Po odkojení dvou dcer mi nezůstala vůbec žádná prsa a ve svých 31 letech jsem se jen těžko smiřovala s tím, že se budu pořád jen schovávat za volné košile a trička. Vzít si plavky, byl dost problém. Paní doktorka mi vrátila zpátky úsměv a sebevědomí. Je úžasný profesionál a lidsky vždycky jako sluníčko. Každé naše setkání bylo radostí. Děkuji!

Zvětšení prsou

zejd

Děkuji moc paní doktorce Kučerove, za krásné nové prsa. Operace proběhla bez komplikací a bolesti jen pár dní. Jsem 9 den po operaci bez komplikací a bolesti. Paní doktorka je moc milá příjemná a hlavně umí poradit s výběrem vše jsem nechala na ni a výsledek stál za to. Děkuji i personálu nemocnice, kteří se o mě moc hezky starali a určitě doporučuji všem… Ještě jednou velké dik paní doktorce.

Zvětšení prsou

Patulka

Ráda bych poděkovala paní doktorce Kučerové za naprosto profesionální a srdečný přístup a hlavně za bezchybný výsledek operace! Prsa jsou nádherná a přirozená, hojení bez problémů a bolest minimální. Všem doporučuji paní doktorku a kliniku SurGal. Chtěla jsem krásná, pevná a přirozená prsa, a ty teď mám. Ještě jednou děkuji!

Zvětšení prsou

Alzbeta

Chtěla bych moc poděkovat MUDr. Lucii Kučerové. Jsem ráda, že jsem se rozhodla zrovna pro ni. Byla doporučena mou známou, která je také velice spokojená. Každý den se dívám do zrcadla a cítím se konečně pořádně žensky. Krom prvních dvou dnů kdy jsem měla bolesti (ale při příchodu usměvavých sester a paní doktorky se na ně dalo zapomenout) se dalo všechno v pohodě zvládnout. Prsa se krásně hojila a jizvy už jsou nádherné. Moc Vám děkuji paní doktorko za nový život :)))

Zvětšení prsou

kreichma

S výsledkem zákroku jsem velice spokojená! 🙂 Plusy: Perfektně odvedená práce! Bezproblémové hojení (ale první dny si vezměte dovolenou). 5 týdnů po operaci jsem kompletně zahojená. Mínusy: Cena je vyšší než je uvedeno v ceníku oficiálních stránek, což mě překvapilo (i když v ceníku přímo na stránkách je uvedena cena 8.500–10.500+DPH, zákrok stojí celkem 15.000 včetně DPH). Paní doktorka byla mnohem milejší při konzultaci, než při zákroku, což mi k mému obrovskému strachu v den zákroku opravdu nepřidalo. Závěr: Kdybych znala cenu operace předem, pravděpodobně bych vybrala levnější kliniku. S výsledkem jsem ovšem naprosto spokojená, a proto jsem velice ráda, že jsem zvolila právě MUDr. Kučerovou.
Labioplastika

iv

Před 14 dny jsem podstoupila operaci dolních víček. Jelikož se bojím i odběru krve tak mohu vřele doporučit. Paní doktorka příjemná, velice šikovná a rychlá. I asistentky na jedničku. Výsledek úžasný. Pokud budu mít v budoucnu i další malý nedostatek, určitě se vrátím :-).
Oční víčka

kristoch

Paní doktorka Kučerová je moc milá osoba s úsměvem na tváři, která dovedla dobře poradit i váhavé osobě jako jsem já. Jsem moc spokojená s její prací, ráda se každý den dívám na výsledek a jsem moc spokojená. Díky, jste velice šikovná. Mohu vás jen doporučit.

Modelace prsou

Marinka

Na modelaci jsem byla u MUDr. Kučerové ze SurgalClinic. Velká spokojenost. Jsem týden od operace a prsa nebolí, krásná práce!

Modelace prsou

Loveska

Nejlepší labioplastika.

Labioplastika

nana

U paní doktorky jsem byla v lednu 2018 na zmenšení prsou. Tímto bych jí chtěla poděkovat za úžasně odvedenou práci, která mi změnila život k lepšímu. Téměř okamžitě úleva od bolesti zad a hlavně zvýšené sebevědomí. I mé okolí si všimlo této pozitivní změny. Dříve pro mě bylo utrpení jít si koupit podprsenku nebo plavky, teď si toto vyloženě užívám. K operaci jsem se odhodlávala několik let, mrzí mě že jsem nešla mnohem dřív. Paní Dr. Kučerová je velice příjemná, ochotná a profesionální. Mohu ji jen doporučit. 

Zmenšení prsou

sonah

V lednu jsem postoupila modelaci prsou u paní doktorky Lucie Kučerové. Chování a přístup paní doktorky mě velice potěšil. Byla skvělá od první návštěvy, tím ze mne spadly veškeré obavy. Výsledek úžasný jsem velice spokojená. Splněn životní sen. Mohu jen doporučit. Děkuji

Modelace prsou

Gabi

U pani doktorky Kucerove jsem podstoupila v rijnu 2017 zakrok zvetseni prsou, nebot moje prsa byla tehotenstvim a pote dlouhym kojenim hodne poznamenana. Tim se mi doslova zmenil zivot. Pani doktorka odvedla dokonalou praci! Ja mam konecne nadherna prsa, nabyla jsem nove nepoznane sebevedomi, citim se pritazliveji, vsechno obleceni mi najednou slusi! Pani doktorka patri opravdu ke spicce mezi plastickymi chirurgy, mohu jen doporucit, a ja sama se k ni vzdy rada vratim. Dekuji Vam, pani doktorko!
Zvětšení prsou

Petra T.

Jsem naprosto spokojená jak s operací tak s paní doktorkou, už samotná konzultace a přístup byl super, operace se povedla, paní doktorku doporučuju!!

Operace uší

Kik

Bezjizvá modelace prsou.
Modelace prsou

kata

Perfektní výsledek modelace prsou.
Modelace prsou

Pavla

Po porodu dvojčat jsem měla převislé břicho a rozestup břišních svalů. Moje známá mi doporučila paní doktorku Kučerovou. Velice mě překvapil její lidský přístup a spolupráce, která byla naprosto perfektní. Nyní jsem měsíc po abdominoplastice, která byla bez komplikací a také jizva je už zcela zahojená. Jde vidět, že paní doktorka je ve svém oboru opravdový profesionál a já nemohu nic jiného, než ji vřele doporučit ostatním.
Abdominoplastika

roma

Paní doktorka byla od prvního okamžiku úžasná. Hned na první pohled je vidět, že má vkus a vůbec jsem se nebála svěřit do jejích rukou. Prsa vypadají nádherně, jizvy už skoro nejsou vidět po šesti měsících. Vše se mi krásně zahojilo. Po operaci mi paní doktorka vždy zvedla telefon a trpělivě odpovídala na moje dotazy, což pro mě bylo také velice důležité. Dokonce kamarádky, které jsou také po augmentaci říkají, že je mám hezčí a že mi je závidí. 🙂 Vybrala jsem si nejlépe jak jsem mohla. Pokud bych někdy měla podstoupit podobný zakrok, tak rozhodně jedině u paní doktorky Kučerové. Mohu jen doporučit! A tímto jí za vše také děkuji, jsem opravdu nadšená! :).
Zvětšení prsou

Martinka

Jsem naprosto spokojená jak s operací tak s paní doktorkou, už samotná konzultace a přístup byl super, operace se povedla, paní doktorku doporučuju!!
Operace uší

Kik

Bude to pet let co jsem u pani doktorky Kucerove podstoupila operaci zvetseni prsou a neni dne, kdy bych se nepodivala do zrcadla na perfektne odvedenou praci, za kterou mohu podekovat jen ji. Vse probehlo bez jakehokoliv problemu a pece kterou mi pani doktorka venovala byla az nadstandartni. Odvazuji se rict, ze jsem ji vdecna za to ze mi zmenila zivot. Pokud bych mela doporucit tak jedine doktorku Kucerovou a jeji zlate rucicky!!!
Zvětšení prsou

tere

Již několik let jsem se k operaci prsou odhodlávala, měla jsem problémy se zády, nemluvě o nedostupnosti hezkých podprsenek v mé velikosti, což zase nepřidalo psychickému stavu. Spoustu lidí mě odrazovalo, ale nakonec jsem se odhodlala. Na doporučení jsem se svěřila do rukou paní doktorce Lucii Kučerové. Když řeknu, že operace zmenšení prsou mi doslova změnila život, nebudu přehánět. Tak vynikající práce paní doktorky Kučerové mi vehnala slzy do očí, když jsem se poprvé uviděla. Kdybych věděla, jak precizní práci paní doktorka odvede, neváhala bych. Vlastně jediné, co si dnes vyčítám je, že jsem na operaci nešla daleko dřív a nemusela tolik let zbytečně trpět. Slova vděku nevystihují můj současný pocit a fakt, že i já si již mohu jako každý normální člověk zajít do obchodu a mít ze sebe, a při pohledu na svá prsa, konečně radost! Po několika letech mohu nosit oblečení, které mi dříve bylo zapovězeno, mám ze sebe dobrý pocit nejen já, ale i moje okolí si všimlo, že jsem jako vyměněná. Děkuji moc za špičkově odvedenou práci a za celou tuto zkušenost s Vámi!
Zmenšení prsou

Vladimira Brno

S paní doktorkou Kučerovou jsem nadmíru spokojena. Před 4 lety jsem podstoupila augmentaci prsou a musím říct, že paní doktorka je vzorovým příkladem plastického chirurga a pečlivé precizní práce. Prsa drží krásný tvar a jizvy jsou téměř neviditelné. Za mě jedině paní doktorka Kučerová.
Zvětšení prsou

SabinaKaz

Velmi oceňuji profesionální a lidský přístup vždy usměvavé paní doktorky Kučerové. S výsledkem jsem velmi spokojen a doporučuji. O tomto zákroku jsme uvažoval dlouhé roky a jsem rád, že jsem se odhodlal. Zlepšil se mi celkový výhled a zvýšilo se moje sebevědomí ☺ Děkuji.
Oční víčka

Michal P.

Hodnotím bez “emocí z kýženého výsledku” více než dva a půl měsíce po operaci — otoplastice uší. Přestože nejsem náctiletý, “dovolil” jsem si pro sebe tento zákrok a jak řeknou mnozí z těch, co jej podstoupili, “nechápu, že jsem to neudělal dříve”. Paní doktorku jsem si vybral a intuice mne nezklamala.
Operace uší

respekt

U paní doktorky jsem podstoupila jeden zákrok (zatím). Od první konzultace až po výsledek jsem natolik spokojena, že mohu paní doktorku jen a jen doporučit. Vysoká profesionalita, lidskost a jednání.
Oční víčka

Petra B.

Chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. Lucii Kučerové za perfektní provedení zákroku, vynikající péči a velmi vstřícný a citlivý přístup. Cena operace se může někomu zdát vysoká, ale podle mého názoru se vůbec nedá penězi vyčíslit, co vše mi tato změna přinesla. Zvýšené sebevědomí, mnohem aktivnější život, po dlouhých letech radost při pohledu na sebe do zrcadla, celkově neskutečná úleva. Prostě — cítím se skvěle. Lituji jen jedné věci — že jsem se pro tento zákrok nerozhodla mnohem dříve. Milá paní doktorko, ještě jednou moc děkuji.
Modelace prsou

Hanule

Výborný přístup lékařky i sestřiček, maximální spokojenost s výsledkem operace. Již 3 týdny po zákroku oči vypadají výborně, mohu vyjít z domu i nenalíčená (což už jsem neudělala několik let) a přesto oči nevypadají unavené jako dřív. Obličej získal mladší výraz. Všem vřele doporučuji a šikovné paní doktorce ještě jednou moc děkuji. Jarka B.
Oční víčka

Jarka B.

Doporučuji! Paní doktorka hledí na potřeby pacienta, během zákroku komunikuje, popisuje průběh, stejně tak pooperační léčba probíhá naprosto skvěle. Výborná domluva. Výsledek je perfektní, neváhala bych jej postoupit znovu. Paní doktorka mi splnila sen. Děkuji!
Operace uší

Andrea Valova

Před měsícem jsem byla na operaci horních víček u paní MUDr. Kučerové, na kterou jsem dostala doporučení od kamarádky. Byla jsem velice spokojená, šťastná :). Mám obrovskou radost, že mi to chválí i okolí a tvrdí, jak jsem omládla. A to hlavně díky paní doktorce. Na podzim plánujeme ještě spodní víčka, těším se. Jste nejlepší, vždy usměvavá a pozitivní. V září na shledanou.

Oční víčka

lenousek

Ráda bych poděkovala paní doktorce Kučerové, která mi provedla operaci horních víček. Byla jsem spokojená s vysoce profesionálním přístupem lékařského personálu, který se na zákroku podílel.Paní doktorka je velice příjemná, lidská, všechno ohledně operace i následné péčemi velmi podrobně vysvětlila. S průběhem i výsledkem zákroku jsem velice spokojená a každému, kdo o operaci uvažuje, bych doporučila právě ji.
Oční víčka

gregory

Před měsícem jsem byla na operaci spodních víček u paní doktorky Kučerové. Jsem velmi, velmi spokojená s výsledkem operace. Její práci velmi kladně ohodnotila i paní doktorka z estetické chirurgie. Dámy nebojte se. Jděte do toho. Paní doktorka Kučerová je moc šikovná.
Oční víčka

Judita

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat p. doktorce Kučerové za zákrok. Má zlaté ruce. Návrat do aktivního života a zvýšené sebevědomí. Ještě jednou Vám moc děkuji, kdo nezažije, nepochopí.
Zmenšení a modelace prsou

Japakab

Hodnotím více než dva a půl měsíce po operaci — otoplastice uší. Přestože nejsem náctiletý, “dovolil” jsem si pro sebe tento zákrok. A jak řeknou mnozí z těch, co jej podstoupili: “Nechápu, že jsem to neudělal dříve”. Paní doktorku jsem si vybral a intuice mne nezklamala 🙂 Děkuji Vám.
Operace uší

Milda

Velice si vážím přístupu Mudr. Kučerové Lucie. 26. 2. 2017 jsem absolvovala pod jejíma rukama operaci — výměna implantátu pro rupturu. Při pocitu, že mě operuje paní doktorka jsem byla v naprosté pohodě, jelikož její přístup a konzutace jsou velmi lidské a ženské. Je mi 48 let a mohu jen doporučit a chválit. Určitě se budu k této ženě vracet jak pro radu tak i pod její šikovné ruce. Moc děkuji paní Mudr. Kučerová.

Zvětšení prsou

Jana

Koncem ledna jsem podstoupila operaci u dr. Kučerové. Chtěla bych tímto moc poděkovat za odvedenou práci. Paní doktorka je obrovský profesionál a lidské sluníčko. Mám k paní doktorce naprostou důvěru. I když od mé operace mnoho času neuběhlo, vše se perfektně hojí a já se cítím den ode dne lépe. Ještě jednou za vše mnohokrát děkuji: “Máte zlaté ruce.”
Abdominoplastika

Lea

Jsem 5 dní po operaci. Vybráním paní doktorky Kučerové jsem udělala ten nejlepší krok ke krásným prsům a získání sebevědomí. Po celou dobu mi byla opravdovou oporou a její zkušenosti a obrovská profesionalita umožnila vybrat ten nejlepší způsob operačního postupu i implantátů. Operace byla bez komplikací a pooperační péče probíhá dobře. Jsem ji za její perfektní práci a lidský přístup velmi vděčná a mohu všem jen doporučit.
Zvětšení prsou

brno

Před měsícem jsem byla na operaci spodních víček u paní doktorky Kučerové. Jsem velmi, velmi spokojená s výsledkem operace. Její práci velmi kladně ohodnotila i paní doktorka z estetické chirurgie. Dámy nebojte se. Jděte do toho. Paní doktorka Kučerová je moc šikovná.
Oční víčka

Judita

Když jsem poprvé jela do Brna na konzultaci za paní doktorkou a osobně se s ní setkala, byla to pro mě neskutečná radost, protože mě dodala ještě větší sílu a odvahu můj sen uskutečnit. Patří jí velké DĚKUJI, které nejde vyjádřit slovy. Její profesionální přístup je naprosto úžasný. Odvedla dokonalou práci, při které strávila na sále neskutečné 4. hodiny, aby mé břicho dovedla k dokonalosti. Touto svou nádhernou a obětavou prací mi pomohla změnit můj život od základů. Svěření do její péče Vám bude připadat, jako by jste se potkali s andělem, který Vám chce pomoci splnit Váš tajný sen a promění ho ve skutečnost. Operace, pooperační péče, hojení a vše co se týkalo mého zákroku bylo naprosto dokonalé. Ještě jednou velmi děkuji.

Abdominoplastika

Jája

K operaci odstátých ušních boltců jsem se rozhodoval několik let. Paní doktorka odvedla naprosto profesionální práci. Během operace ani po operaci nenastaly žádné komplikace. S výsledkem jsem velmi spokojen a cítím se teď mnohem lépe. Svého rozhodnutí nebudu nikdy litovat. Paní doktorka mi doslova změnila život. Velice Vám děkuji. T.F.
Operace uší

Fanthomas

U paní doktorky jsem podstoupila zákrok zvětšení prsou (augmentace). Poměrně dlouho jsem se k této operaci odhodlávala a jsem ráda, že jsem si vybrala paní doktoru Kučerovou. Je velmi vstřícná a má příjemný přístup, během konzultace i před operací mi bylo vše vysvětleno, nakonec byl strach ze zákroku opravdu minimální. Po operaci jsem ze svého okolí slyšela jen velmi pozitivní ohlasy, krásná, přirozená prsa.Vše po operaci proběhlo bez komplikací, jsem velmi spokojená a paní doktorku jen a jen doporučuji.

Zvětšení prsou

Tere

V marci som podstupupila zvacsanie prs u pani doktorky. Pre aj po operacii sa starala o to ako sa citim a ako sa mi to hoji. Taku starotlivost som necakala a ani nezacila, ludsky a trpezlivy pristup. S vysledkom operacie som nadmieru spokojna. Aj napriek tomu, ze som si dala zvacsit poprsie tak 3 mesiace po operacii moje prsia posobia prirodzene. Vobec neposobia umelo a neprirodzene co mi aj lekarska slubila. Odporucam sa zverit do jej ruk, lebo vysledky su vyborne. Moje velke dakujem pani lekarke Kucerovej 🙂 
Zvětšení prsou

Renca

Podstoupila jsem u paní doktorky v lednu modelaci prsou. Nad zákrokem jsem přemýšlela řadu let, měla jsem ze svých povislých, ošklivých, ”splasklých” prsou neskutečné mindráky a deprese. Omezovala mě ve sportu (2–3 sportovní podprsenky naráz na sobě nezbytná nutnost), styděla jsem se za sebe, nenosila jsem proto šaty a tílka, výstřihy byly nemyslitelné, pohyb bez podprsenky odporný. Prsa mi prostě kazila život. Teď, 4 měsíce po zákroku, je mi hrozně moc líto, že jsem se zákrokem tak dlouho otálela — paní doktorka je naprosto úžasný člověk a lékař. O své pacienty se opravdu zajímá a krásně se o ně stará jak při konzultacích, tak v průběhu zákroku i po něm. Chce pomoct s tím, co vás trápí, má trpělivost a pochopení. Před zákrokem jsem zhlédla spousty fotek a videí, no v prsa co mám teď jsem snad nikdy nedoufala ani v nejnereálnějším snu. Jsou krásná, pevná, mám je ráda a konečně jsou ”moje”. Sport a pohyb je znovu radostí, sebevědomí stouplo a nemohu se dočkat léta, kdy budu konečně moct nosit ony výstřihy a šaty, ale hlavně plavky, které jsem si na sebe nevzala asi od 12ti let. Kdybych v budoucnu plánovala další zákrok, bez zaváhání bych se opět obrátila už jenom na paní doktorku Kučerovou. Ještě jednou Vám strašlivě moc děkuji!
Modelace prsou

tina

Před týdnem jsem podstoupila u paní doktorky Kučerové b Brně operaci — výměnu implantátů (po 17-ti letech) s následnou modelací. Paní doktorka odvedla absolutně luxusní operační výkon. Provedla kapsulektomii, vložila implantát pod sval a zmodelovala nadbytečné tkáně. Na sále strávila přes 4 hodiny, což je pro laika nepředstavitelné, stát na nohou, nad pacientem tolik hodin v kuse a činit ho krásným, z mé strany obrovská poklona a velké uznání a výsledek? Krásná, nová, zmenšená prsa 🙂 Zatím se vše tvaruje pomocí speciální podprsenky a samozřejmě také důsledným dodržováním pokynů. Paní doktorka mi vše vysvětlila, poradila a doporučila následnou péči o má nová prsa. Při mém pobytu v nemocnici, mě paní doktorka několikrát denně navštívila, zeptala se jak se cítím, pohladila a psychicky podpořila. Její péče byla naprosto profesionální, lidská a zbývá jen dodat, kéž by bylo takových lékařů, jako je paní doktorka Kučerová, více… Obrovské díky, těším se na kontrolu a konečný výsledek mých nových prsou… PS: Také přikládám velké díky sestřičkám z oddělení ženy, ve 2.patře na klinice Berkova. Usměvavé, milé, ochotné…Dlouho jsem takový přístup, jak lékařů, tak sester nezažila!!
Zvětšení a modelace prsou

verka

Paní doktorka Kučerová je naprostý profesionál ve svém oboru. Jsem čtyři měsíce po zvětšení a jsem velmi spokojená. V pooperační péči se paní doktorka velmi starala, neustále kontrolovala zda jsem v pořádku, vycházela vstříc a uklidnovala. Spíše přátelský přístup což v této situaci jako oporu ocenuji, takže jsem se cítila velmi bezpečně a věděla jsem už od začátku, že jsem ve správných rukou 🙂 Mám krásná, přirozená a vysněná prsa za to velké dík patří paní doktorce Kučerové. Rozhodně doporučuji 🙂

Zvětšení prsou

Michaela

Jsem 4 týdny po zákroku a jsem moc spokojená. Paní dr. Kučerovou mohu jen doporučit a tímto jí ještě jednou moc děkuji. Měla jsem ze zákroku obavy ale vše mě mile překvapilo. Jsem moc ráda, že jsem na tenhle zákrok šla. Jestli se rozhodnu někdy podstoupit nějakou plastiku, tak určitě navštívím paní dr. Kučerovou.

Labioplastika

Věra

Paní doktorka je opravdu profesionál. Zákrok jsem prodělala v lokální anestezii a ani po jejím odeznění mě to skoro nebolelo. Otoky nebyly v podstatě žádné, dnes (po pěti týdnech) vše krásně zahojené. Jeden den jsem přišla na konzultaci a hned druhý den na sál, takže čekačka v podstatě žádná. Vstřícná a milá domluva, doporučuji a ráda se k paní doktorce v budoucnu zase vrátím. 🙂

Labioplastika

Drnka

Nedávno jsem podstoupila plastickou operaci prsou u paní doktorky Kučerové a jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě ji. Díky paní doktorce se mi splnil sen mít pěkná prsa a jsem ji za to velmi vděčná. Má zlaté ruce a svou práci dělá výborně. Mohu jen doporučit a ještě jednou ji děkuji.

Modelace prsou

zepa

Po třech dětech jsem měla vytahanou kůži na břichu. Podstoupila jsem abdominoplastiku u paní doktorky Kučerové. Výsledek je skvělý. Ani jsem si nedokázala představit, že budu mít bříško jako v 18ti 🙂 Paní doktorce velice děkuji. Musím pochválit i její vstřícnost a milý přístup. Velmi doporučuji.

Abdominoplastika

Veronika

Dobrý den, chci touto cestou poděkovat pí. doktorce Kučerové. Byla jsem u ní na operaci horních víček a i když jsem měla velké obavy paní doktorka mě uklidnila svým příjemným vystupováním. S její prací jsem velmi spokojená. Pokud půjdu na nějaký plastický zákrok, opět se obrátím na paní doktorku. 

Oční víčka

Iva